Teslimat ve İade Şartları

Siparişleriniz ile ilgili ödeme onayı tamamlandıkdan sonra , katılımcı kurs sütesini tamamlamasının ardından 3 iş günü (Pazartesi - Cumartesi) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinizin mesafesine göre, anlaşmalı kargo şirketlerimiz siparişinizi size 1-3 gün içerisinde ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz programların tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından Selçuk Üniversitesi garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz prgoramlar alakalı herhangi birinin sorun durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve 48 saat içerisinde çözüme uaşılacaktır.

egitimhemsireligi.selcuk.edu.tr on-line eğitim ve belgelendirme sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır.

Hizmet aksamısı ve yayın problemleri durumunda 48 saat süresince çözüm bulunmaz ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.